Anna Sławińska
Projektowanie i zakładanie terenów zieleni
Anna Sławińska

Reklinek 31
64-212 Siedlec k/Wolsztyna
woj. wielkopolskie

rok założenia 1991 e-mail: annaslawinska57@wp.pl         tel. 603 073 414      tel./fax. 68 384 80 73
o firmie zakres działania galeria napisali o nas opinie
rower
Każdy z nas potrzebuje ucieczki od spraw dnia codziennego w miejsce gdzie znajdzie się w innym świecie, świecie ciszy i spokoju, harmonii, niejednokrotnie świecie bajkowym, gdzie powróci spokój, a wszystkie rzeczy staną się prostsze do rozwiązania.
Ogrody tworzone przez Annę Sławińską dają takie ukojenie dla wszystkich zmysłów. Śmiało można powiedzieć o niej malarz zieleni.
Wykorzystuje wszystkie możliwe i dostępne środki, aby z pasją i pełnym zaangażowaniem stworzyć coś niepowtarzalnego, indywidualnego dla każdego ze swoich Klientów.
Kompozycje budowane z roślin i elementów architektury (niejednokrotnie są to rozwiązania proste) nadają ogrodom charakter i smaczku gdzie indziej niespotykanego.
W jej ogrodach znaleźć można rośliny o których dawno przeciętny człowiek już zapomniał, jak ostróżki, malwy, irysy bródkowe i dziewanny, jakże piękne stare rośliny przydomowe nadające wyjątkowości ogrodowi.
Wiedza o kolorystyce i okresach kwitnienia daje pewność, że ogród będzie obsypany kwiatem przez cały rok, a zmienność barw w zależności od pory roku da nam ukojenie i to piękne uczucie zaskakiwania nas samych pięknem przyrody.
                                                                                                              M.K.